TEGEP  kuruluşundan itibaren; misyonu doğrultusunda “Kurumsal Akademi Yapılandırma Çalışma Komitesi” liderliğinde, kurumsal akademiler konusunda vizyon sunmak, farkındalığı artırmak ve perspektif sunmak üzere çalışmalar yürütüyor ve bu çalışmalar ile muhtelif çıktılar üretiyor. Bu misyon doğrultusunda TEGEP, ilgili Komitenin katkılarıyla, geçtiğimiz yıl yepyeni bir organizasyonla eğitim ve gelişim profesyonellerini bir araya getirmişti.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında, TEGEP KA’18 başlığı altında gerçekleşen Kurumsal Akademi Zirvesi, bu yıl da TEGEP KA’19 başlığı ile 29 Mayıs’ta eğitim ve gelişim dünyasını buluşturacak.

Son yıllarda kurumlarda eğitim birimleri bir dönüşüm içinde görünüyor. Bu dönüşüm sürecinde, kurumlar öğrenmeyi, kurumsal vizyonuna hizmet eden en kritik stratejik öncelik olarak görüyor ve “ Kurumsal Akademiler” kuruyorlar.  Bu alanda bir misyon üstlenmiş olan TEGEP ise; KA’19 Zirvesi’nde üstlendiği misyonuna hizmet edecek şekilde, Kurumsal Akademilere dair bir vizyon sunmayı ve farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Kurumsal Akademisi olma veya yapılandırma sürecinde olan veya olma hedefi bulunan tüm kurumları, iş liderlerini, eğitim ve İK profesyonellerini, TEGEP KA’19 Zirvesi’ne bekliyoruz.

tegep_pagein_logo_350x250