TEGEP  kuruluşundan itibaren; misyonu doğrultusunda “Kurumsal Akademi Yapılandırma Çalışma Komitesi” liderliğinde, kurumsal akademiler konusunda vizyon sunmak,  farkındalığı artırmak ve perspektif sunmak üzere çalışmalar yürütüyor ve bu çalışmalar ile muhtelif çıktılar üretiyor. Bu misyon doğrultusunda, ilgili Komitenin katkılarıyla TEGEP, yepyeni bir organizasyonla, 6 Haziran tarihinde eğitim ve gelişim dünyasını dernek çatısı altında yeniden buluşturuyor.

Bu yıl itibariyle her yıl gerçekleştirilmesi hedeflenen Zirve’nin ilk yıl teması, Kurumsal Akademi 1.0. “Yapı Taşları” başlığı altında toplanıyor. Son yıllarda kurumlarda eğitim birimleri bir dönüşüm içinde görünüyor. Bu dönüşüm sürecinde, kurumlar öğrenmeyi, kurumsal vizyonuna hizmet eden en kritik stratejik öncelik olarak görüyor ve “ Kurumsal Akademiler” kuruyorlar.

  • Peki Kurumsal Akademi kurmanın bir yol haritası var mi?
  • Kurumsal Akademi kurmaya nereden başlamak gerekir?
  • Kurumsal Akademi kurmada atılacak ilk adımlar nelerdir?

Kurumsal Akademisi olma veya yapılandırma sürecinde olan veya olma hedefi bulunan tüm kurumları, iş liderlerini ve eğitim profesyonellerini, birlikte bu soruların yanıtlarını konuşacağımız ve Akademilerin yapı taşlarına odaklanacağımız TEGEP 1. Kurumsal Akademi Zirvesi’ne bekliyoruz.

about_img