BURÇİN SARICA

BURÇİN SARICA

BURÇİN SARICA

Eğitim ve Gelişim Müdürü - DeFacto Academy |

2003 yılında perakende sektöründe başladığı iş hayatına, 2006 yılından itibaren DeFacto’da devam etmektedir. Mağazacılıkta edindiği bilgi, beceri ve deneyimlerini tüm çalışanlar için öğrenmeye dönüştürebilme heyecanı ile kariyerine İnsan Kaynaklarında devam etme kararı almıştır.

10 yıldır Eğitim Departmanında farklı rollerde görev almakla birlikte, Eğitim Departmanından Akademi’ye dönüşüm sürecinde de aktif rol almıştır. Şuanda DeFacto Academy’de Fonksiyonel Eğitim ve Gelişim Müdürü pozisyonunda görev alan Burçin, Mağazacılık ve Ürün Yönetimi Okullarının yöneticisi olarak, ekibi ile birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki tüm şirket çalışanlarının gelişim süreçlerini yönetmektedir.

Burçin aynı zamanda TEGEP üyesi olup, zirve komitelerinde görev almaktadır. DeFacto Mutluluk Elçileri grubunun bir üyesi olarak sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almaktan büyük mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda DeFacto’nun iç koçlarından birisidir.

Evli ve 1 erkek çocuk annesidir. Zamanının büyük çoğunluğunu oğlu ile geçirse de zaman buldukça okçuluk yapmak ve paten kaymaktan büyük keyif almaktadır.

Oturum Detayı

Bireyselleştirilmiş Öğrenmenin Dijitalleştirilmesi

Yeni nesil öğrenme yaklaşımı olan bireyselleştirilmiş öğrenme, katılımcının kendi öğrenme yolculuğunda aktif olarak rol aldığı, kendi gelişim ihtiyacına, hız ve seviyesine yönelik gelişim yolculuğu oluşturma olanağı yaratan, anlamlı ve zengin kaynaklı öğrenme araçları arasından seçim şansı tanıyan bir öğrenme çeşididir.

Peki, Bireyselleştirilmiş Öğrenme kişiye ve kurumlara neler kazandırıyor? Bu sistemi ve süreçleri çağın gereksinimleri odağında nasıl tamamen dijitalleştirebiliriz? Bu dijital yolculuğu nasıl tasarlar ve uygularız?

Tüm bunların cevabı için Kerem ve Burçin, DeFacto’da bireyselleştirilmiş öğrenme adına tamamen dijital ortamda sunulan, çalışanlara özel, katılması kolay, hızlı ve pratik kullanım imkanı sağlayan bu sistemi ve bu projenin hayata geçiş sürecini anlatacaklar.