DR. ÇAĞLAYAN BODUR

DR. ÇAĞLAYAN BODUR

DR. ÇAĞLAYAN BODUR

Dale Carnegie Akademi, Yönetici Ortak |

Organizasyonel gelişim konusunda ülkemizdeki lider kuruluşlardan Dale Carnegie Akademi Türkiye’nin kurucu ve yönetici ortağı, eğitmeni, global sertifikalı eğitici eğitmeni ve ICF sertifikalı kurumsal iş koçu ve toplantı moderatörü olan Çağlayan Bodur, bu görevini 2006 yılından bu yana sürdürmektedir. Kendisi 2018 yılından beri Dale Carnegie Hollanda’nın da yönetici ortağıdır.

Bugüne kadar ülkemizin yüzlerce saygın kurumlarında toplamı 2000 günün üzerinde olmak üzere liderlik, yöneticilik, etkili konuşma, finansal yönetim, kurumsal yönetim, kişisel gelişim, satış konularında eğitim vermiş, moderatörlük, danışmanlık, koçluk yapmış ve bu kapsamdaki projelere liderlik etmiştir.

Profesyonel kariyerinin yanında akademik kariyerini de sırasıyla ODTÜ inşaat Mühendisliği, Bilkent Üniversitesi MBA, ODTÜ Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programı, İTÜ İşletme Doktorası ile sürdürmüş, Okan Üniversitesi’nde bir süre Yardımcı Doçent olarak yarı zamanlı görev almıştır. Profesyonel kariyeri süresince sadece iş hayatındaki profesyonellerin değil aynı zamanda İTÜ ve Okan Üniversitesi’nde çeşitli işletme Bölümü dersleri vererek üniversite gençlerinin kariyerine de katkıda bulunmuştur.

 

Oturumlar:

  1. TEGEP Kurumsal Eğitmen Sertifika Programı (KESP):TEGEP, ülkemizde kurumsal eğitim ve gelişim dünyasının referans noktası olma vizyonu ile yeni bir hizmeti daha faaliyete geçiriyor: Kurumsal Eğitmen Sertifika Programı (KESP). “Kurumsal Eğitmenlik” mesleğinin tüm yeterliliklerini geliştirmeye odaklanan bu bütünsel program sayesinde, eğitmenler, verdikleri eğitimlerde katılımcılarında iz bırakacak eğitimler geliştirme ve sunma becerilerini geliştirecek.Yeni bir meslek kazanmak, eğitmenliğinizi geliştirmek, kurumunuzda iç eğitmenlik sistemini kurmak veya geliştirmek  istiyorsanız bu sertifika programını ve oturumumuzu dikkatle takip edin!
  2. ÇALIŞTAY: Kurumsal Akademi Stratejik Planlama Vaka ÇalışmasıKurumsal Akademilerin başarı anahtarlarının birisi kurumun stratejileri ile uyumlu olmasıdır. Bu nedenle gerek bir kurumsal akademinin kurulmasında, gerekse dönemsel olarak kurum stratejileri ile uyumlu stratejik planlamanın yapılması başarısı için hayati önem taşımaktadır.Çalıştay formatında gerçekleşitreceğimiz bu oturumda günümüz iş dünyası gerçeklerinden esinlenerek hazırlanmış bir vakada, hep beraber, kurulacak bir kurumsal akademinin stratejik planlamasını gerçekleştireceğiz.Belki bu konuda kapsamlı bilgiye sahibiz, belki farklı bilgilerle kafamız karışıyor… Gelin, hep beraber ortak akılla bilgilerimizi pekiştirip, uygulamaya geçirelim ve kurumsal akademimizin stratejik planlamasını yapalım.