CENK SANDIKÇI

CENK SANDIKÇI

CENK SANDIKÇI

Acıbadem Sağlık Grubu, İK Direktör Yardımcısı, TEGEP Yönetim Kurulu Üyesi |

Atatürk Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 1996-2001 yılları arasında satış ağırlıklı işlerde çalıştıktan sonra 2002 yılından itibaren sırası ile Dışbank Alternatif Dağıtım Kanalları Eğitimcisi, Fortisbank Kalite ve Eğitim Uzmanı olarak çalışmıştır. 2007-2012 yılları arasında Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğünde görev aldıktan sonra 2012 Ağustos ayında Acıbadem Sağlık Grubu Kariyer Gelişim ve Eğitim Müdürlüğüne ve 2018 Ocak ayında aynı grupta İnsan Kaynakları Direktör Yardımcılığına atanmıştır. TEGEP’in henüz bir düşünce platformu olduğu günlerden beri çalışmalara katılan Cenk Sandıkçı dernek içinde meslektaşlarına eğitimler de vermektedir.

Oturum Detayı

Söyleşi:  İş Liderleri Gözünden Kurumsal Akademiler

Ekonomik, sosyolojik ve teknolojik açıdan hızlı bir değişim içinde olan iş dünyasında pek çok şirketin, stratejileri ile de uyumlu olarak, öncelikli gündemlerinden biri “öğrenme ve gelişim”. Kurumsal Akademilerde ise “öğrenme ve gelişim” vizyonuna sahip iş liderlerinin destekleri “olmazsa olmaz”…

Bu oturumda;  Meltem Bakiler Şahin, Cenk Sandıkçı’nın moderasyonu ile, iş lideri gözüyle “öğrenme ve gelişim” vizyonuna dair paylaşımlarda ve değerlendirmelerde bulunmak üzere bizlerle olacak.