EZGİ KADIOĞLU YANGIN

EZGİ KADIOĞLU YANGIN

EZGİ KADIOĞLU YANGIN

Talent Management and Development Consultant / Trainer |

ODTÜ Psikoloji ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olan Ezgi Kadıoğlu Yangın, daha sonra Aston Business School, İngiltere’de “Work Psychology and Business” Master programını tamamladı. Profesyonel çalışma hayatına SHL Türkiye’de İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başladı, daha sonra Turkcell Akademi’de, Turkcell Grup şirketlerinin liderlik ve yetenek geliştirme süreçlerinden sorumlu müdür olarak çalıştı. Sonraki yıllarda, TAV Akademi koordinatörü ve TAV AviationMinds havalimanı işletmeciliği eğitim ve danışmanlık şirketinin genel müdürü olarak görev aldı. Ardından Coca-Cola İçecek’te on ülkeden sorumlu Grup Gelişim Direktörlüğü ve AssisTT şirketinde yetenek yönetimi, organizasyonel gelişim, performans , ücret ve yan haklar, eğitim /gelişim gibi tüm  IK süreç ve uygulamalarının tasarımından ve yönetilmesinden sorumlu IK Mükemmelliyet Merkezi Direktörü olarak görev aldı.

2017 yılından itibaren eğitim/danışmanlık ve koçluk çalışmalarına devam eden Ezgi Londra’da BCI / Master Coach sertifika programını bitirmiş ve ACT / Kabul ve Bağlılık Terapisi alanında eğitimlerine devam etmektedir.

TEGEP derneği gönüllüsü olarak Türkiye’de eğitim ve gelişimin yaygınlaşması ve iyileştirilmesi adına projelerde çalışmaya devam etmenin yanı sıra Avrasya Üniversitesinde Pozitif Psikoloji seminerleri vermektedir.

2015- 2016             AssisTT                                      HR Mükemmeliyet Merkezi Direktörü

2013-2015               Coca-Cola İçecek             Grup Gelişim Direktörü

2012-2013               TAV                               TAV Akademi Koordinatörü

2005-2012               Turkcell Akademi             Liderlik & Yetenek Gelişim Müdürü

2003-2005               SHL                                 İnsan Kaynakları Danışmanı

Oturum Detayı

Dünden Yarına Kurumsal Akademiler 

Kurumsal Akademilerin geçmişte üstlendiği rolleri geleceğe nasıl taşıyacağını,
bugünün ve geleceğin ihtiyaçları doğrultusunda “Kurumsal Akademi Vizyonunun” nasıl şekillenebileceğini konuşacağımız bu interaktif oturumda yerinizi alın…