FATİH YEDİKARDEŞ

FATİH YEDİKARDEŞ

FATİH YEDİKARDEŞ

Nutricia Medikal Beslenme, Erişkin Beslenme İş Birimi Direktörü |

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Yedikardeş iş hayatına Yönetici Adayı Programı dahilinde Abdi İbrahim İlaç’ta başladı. Saha ekibinde satış temsilciliği görevinden sonra Reçeteli ve Reçetesiz Ürünlerde Ürün Müdürü olarak Abdi İbrahim ve Pfizer’de çalıştı. Abbott ve Nobel’de görev yaptı, Satış Pazarlama alanında 10 kişiden 550 kişiye kadar farklı büyüklükteki ekiplerin yöneticiliğini yaptı. 2016 yılından bu yana Nutricia Medikal Beslenme Şirketinde Satış Pazarlama İş Birimi Direktörü olarak çalışmaktadır.

Hayat Motivasyonu sürekli öğrenmek ve kendini geliştirmek olan Yedikardeş, Satış Pazarlama alanında yaptığı ekip yöneticiliği sırasında eş zamanlı olarak İş Geliştirme, Satış Eğitim, Satış Gücü Etkinliği, İş Mükemmelliği gibi farklı departmanların da yöneticiliklerini yapmış ve yönetim felsefesini farklı açılardan inceleme şansına sahip olmuştur. Coaches Training Instıtute (CTI) Koçluk Sertifikasına sahiptir, kurum içi mentorluk ve koçluk projelerinde aktif görev almaktadır.

Oturum Detayı

Önce Liderleri Kazanın
Kurumsal Akademilerin gelişim hedeflerini hayata geçirmelerini destekleyen en önemli yol arkadaşları o kurumda görev yapan liderlerdir. Akademilerin kurumdaki yöneticilerle nasıl daha etkin ortaklık yapabileceğini konuşacağımız oturumda Danone Akademi uygulamalarını da paylaşacağız.