KEREM TORUN

KEREM TORUN

KEREM TORUN

Öğrenme Teknolojileri & Akademi İş Geliştirme Yöneticisi - DeFacto Academy |

2006 yılında Almanya’da başladığı iş hayatına, Kasım 2016’dan itibaren DeFacto’da devam etmektedir. DeFacto Academy bünyesinde Eğitim Teknolojileri ve Akademi İş Geliştirme biriminin yönetimine ek olarak Academy’nin tüm dijital süreçlerinden sorumlu olarak çalışmaktadır.

İş hayatı boyunca bir çok kurumun dijital öğrenme alt yapı ve stratejilerinin hayata geçmesinde önemli rol almış, yurt içi ve yurt dışında danışmanlık yapmış olan Kerem, aynı zamanda Artırılmış Gerçeklik odaklı projelerin Türkiye’de ilk örneklerinin oluşturulmasına da öncülük etmiştir. DeFacto içerisinde şirketin dijital dönüşümü konusunda da aktif olarak rol almakta ve yeni teknolojiler odaklı projelerin hayata geçirilmesinde birimlere destek olmaktadır.

Profesyonel seviyede fotoğrafçılık ile ilgilenir ve dünya gezginidir, kaybolmayı sever ama bir türlü beceremediği için halen İstanbul’da ikamet etmektedir. Türkiye Bilişim Vakfı ve vakfın Yeni Nesil Komitesi’nde komite üyesidir aynı zamanda vakfın AB projelerinin yönetiminden sorumludur.

Oturum Detayı

Bireyselleştirilmiş Öğrenmenin Dijitalleştirilmesi

Yeni nesil öğrenme yaklaşımı olan bireyselleştirilmiş öğrenme, katılımcının kendi öğrenme yolculuğunda aktif olarak rol aldığı, kendi gelişim ihtiyacına, hız ve seviyesine yönelik gelişim yolculuğu oluşturma olanağı yaratan, anlamlı ve zengin kaynaklı öğrenme araçları arasından seçim şansı tanıyan bir öğrenme çeşididir.

Peki, Bireyselleştirilmiş Öğrenme kişiye ve kurumlara neler kazandırıyor? Bu sistemi ve süreçleri çağın gereksinimleri odağında nasıl tamamen dijitalleştirebiliriz? Bu dijital yolculuğu nasıl tasarlar ve uygularız?

Tüm bunların cevabı için Kerem ve Burçin, DeFacto’da bireyselleştirilmiş öğrenme adına tamamen dijital ortamda sunulan, çalışanlara özel, katılması kolay, hızlı ve pratik kullanım imkanı sağlayan bu sistemi ve bu projenin hayata geçiş sürecini anlatacaklar.