MÜGE ARSLAN

MÜGE ARSLAN

MÜGE ARSLAN

Danone Akademi Eğitim Müdürü, İnsan Kaynakları Günlüğü Blog Yazarı |

2004’te ODTÜ Ekonomi bölümünde lisans eğitimini tamamladı ve iş hayatına Türkiye İş Bankası’nda Eğitim Uzmanı olarak adım attı. İş Bankası’ndaki deneyimi süresince eğitim tasarımı, teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim verme ve yetkinlik bazlı mülakat konularında deneyim kazandı. 2009 yılında  Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme bölümünde yüksek lisans programını tamamladı.

2008-2015 yılları arasında Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde Eğitim ve Gelişim, Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Liderlik Gelişimi ve Değerlendirme Merkezi konularında yönetici olarak görev aldı. Sonrasında Sabancı Holding’de Eğitim ve Yetenek Yönetimi Müdürü, Türk Telekom’da Eğitim ve Gelişim Grup Müdürü olarak çalıştı, Adler Koçluk Okulu’nda Profesyonel Sertifikalı Koçluk eğitimlerini tamamladı.

Halen Danone Akademi Eğitim Müdürü olarak görev yapan Arslan (Association for Talent Development) ve TEGEP (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) üyesidir, İnsan Kaynakları alanındaki deneyimlerini 2013 yılında açtığı PERYÖN ödüllü blogu İnsan Kaynakları Günlüğü aracılığı ile paylaşmaktadır.

Oturum Detayı

Önce Liderleri Kazanın
Kurumsal Akademilerin gelişim hedeflerini hayata geçirmelerini destekleyen en önemli yol arkadaşları o kurumda görev yapan liderlerdir. Akademilerin kurumdaki yöneticilerle nasıl daha etkin ortaklık yapabileceğini konuşacağımız oturumda Danone Akademi uygulamalarını da paylaşacağız.