PELİN HEKİMOĞLU

PELİN HEKİMOĞLU

PELİN HEKİMOĞLU

Manager in Retail Traning and Development at Arçelik A.Ş. |

Pelin Hekimoğlu, Arçelik Pazarlama A.Ş. Perakende Eğitim ve Gelişim Yöneticisidir. Türkiye çapında, Arçelik Perakende Akademisi ile Arçelik A.Ş. bayileri için eğitim, gelişim ve iletişim faaliyetlerini yürütmektedir.

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesini Halka İlişkiler ve Reklam Bölümünü bitirdikten sonra 1999 yılında Arçelik ailesine katılan Hekimoğlu, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinin Uluslararası Satış ve Pazarlama yöneticisi olarak görev almıştır. 2016 yılında göreve başladığı Perakende Eğitim ve Gelişim yöneticiliği çatısı altında da Arçelik Perakende Akademisi’ni kurmuştur.

2012 yılında MBA programını tamamlayan Hekimoğlu, pazarlama ve marka yönetimi konularında tecrübelerini Perakende Akademisi altında yarattığı Perakende TV ve Radyo markalarıyla da sürdürmektedir.

Perakendecilik, Pazarlama, Marka Yönetimi, Eğitim ve Gelişim gibi başlıklar altındaki kavramlar etrafında Türkiye ve dünyadaki trendleri üyelikler ve konferans katılımları ile yakından takip eden Hekimoğlu, araştırmaya, öğrenmeye ve bu bilgilerini benchmark grupları ve konferanslarla paylaşmaya devam ediyor.

Oturum Detayı

Arçelik Perakende Akademisi ve Stratejik Uyum

Bu oturumda  “Stratejik uyum” teması çerçevesinde Perakende Akademisi’nin Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin dönüşüm vizyonuna paralel olarak nasıl konumlandığını dinleyeceğiz.

Bu kapsamda sunum şu konu başlıkları etrafında gerçekleşecek: Arçelik Pazarlama A.Ş. perakende dönüşüm vizyonu, vizyon doğrultusunda öğrenme öncelikleri, Arçelik Perakande Akademisi’nin dönüşümle ve öğrenme öncelikleri ile hizalı vizyon ve misyonu ve yönetişim modeli, Dönüşümünü hedefleyen Akademi süreçleri ve bütünsel müfredat yapısı.