TUĞBA GÖK

TUĞBA GÖK

TUĞBA GÖK

HR Group Manager, Enerjisa |

Tuğba, Gazi Üniversitesi İşletme , Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konsevatuarı  yarı zamanlı-klasik gitar ve ODTÜ İnsan Kaynakları Geliştirme (yüksek lisans)  bölümlerinden mezun olmuştur

Kariyerine 2005 yılında Adecco’ da Danışman olarak başlayan Tuğba, 2007-2009 yılları arasında TÜPRAŞ İnsan Kaynaklarında görev almıştır. 2009 yılında  Enerjisa bünyesine katılan Tuğba burada Enerjisa Dağıtım, Enerjisa Satış ve Enerjisa Enerji şirketlerinde çeşitli  yönetim rollerinde görev almış olup 2016 yılından beri Yetenek ve Ödül Yönetiminden sorumlu İK Grup Müdür olarak çalışmaktadır.  Yetenek yönetimi, ödül yönetimi, kariyer yönetimi ve organizasyonel gelişim alanlarının yanısıra, toplumsal cinsiyet eşitliği alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Oturum Detayı

Kişisellik ve Hız Çağında Öğrenme : Dijital dönüşüm eğitimi nasıl değiştirdi?

Yaşadığımız çağ hepimizi hızlı bir değişime zorluyor. Nasıl alışveriş yaptığımız, nasıl iletişime geçtiğimiz, nasıl çalıştığımız sürekli bir değişimin içinde yeniden tasarlanıyor. Bu hızlı değişime bağlı olarak insanların  öğrenme sürecine ihtiyaçları ve beklentileri de değişiyor. Kendilerine özel içeriklerle donanmış, güncel, kolaylıkla erişebilecekleri, basit bir şekilde anlayabilecekleri içeriklere hızla ulaşmak ve anında sonuç almak istiyorlar.

Bu değişimi destekleyebilmek, insanların bekletilerine cevap vermek için  öğrenme süreçlerinin nasıl tasarlandığımızı, nasıl uyguladığımız,  iş performansını desteklemedeki başarısının nasıl değerlendirildiği ve ölçüldüğünü temelinden değiştirmemiz gerekiyor.

Bu oturumda, dijital dönüşümü yönlendiren ve öğrenme organizasyonlarını değiştiren trendler, teknolojiler ve bu teknolojilerin öğrenme stratejilerine nasıl entegre olabileceği paylaşılacaktır.